Schilderwerken - Aannemers in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (719)
Brussel (309)
Henegouwen (344)
Limburg (313)
Luik (391)
Luxemburg (91)
Namen (180)
Oost-Vlaanderen (800)
Vlaams-Brabant (402)
Waals-Brabant (191)
West-Vlaanderen (963)


 

Schilderwerken - Aannemers in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |


Gorremans Philippe
Berkenmei 14a
2350 Vosselaar

T: 014 - 614046

E: philippe.gorremans@skynet.be

Grafiet
Zénobe Grammestraat 15
2018 Antwerpen

T: 03 - 2395442
F: 03 - 2395443

E: info@grafiet.com

Guinée M
Bredabaan 574
2930 Brasschaat

M: 0475 - 428638

E: marc.guinee@skynet.be

Guns Fijnschilders & Decoratiewerken BVBA
Bosuil 103
2100 Deurne

T: 03 - 3261538
M: 0477 - 170824
F: 03 - 8889184

E: gunsbvba@hotmail.com

Guy Toelen bvba
Provinciesteenweg 420
2530 Boechout

T: 03 - 4556854
M: 0475 - 630000
F: 03 - 4555577

E: guy.toelen@telenet.be

H & S BVBA
Eikenstraat 61
2840 Reet

T: 03 - 8887843

E: bvbah&s@hotmail.com

Heirman Noel
Hofstraat 16
2950 Kapellen

T: 03 - 3151272
F: 03 - 3151272

E: noel.heirman@pandora.be

Helsen Bart
Goordijk 44
2360 Oud-Turnhout

T: 014 - 451142
F: 014 - 451342

E: helsen@telenet.be

Hendrickx Dimi BVBA
Lievevrouwestraat 46
2520 Ranst

T: 03 - 4857716
M: 0497 - 546321
F: 03 - 3377716

E: dimi.hendrickx@pandora.be

Herman Luijten Alg Schilderwerken BVBA
Meidoornlaan 2
2560 Kessel

T: 03 - 4884552
F: 03 - 4802355

E: herman.luijten@pandora.be

Hermans Decoratiewerken NV
Turfputten 1
2250 Olen

T: 014 - 234888
F: 014 - 231579

E: info@deco-hermans.be

Heyman Peter BVBA
Goudenregenlaan 33
2950 Kapellen

T: 03 - 6055202
F: 03 - 6056888

E: heyman.peter@telenet.be

Hiss
Boerendijk 34
2180 Ekeren

T: 03 - 5422521
F: 03 - 2937677

E: bertellestephane@telenet.be

Home Projects
Beauvoislaan 15
2920 Kalmthout

M: 0496 - 546848

E: info@home-projects.be

Hufkens
Rekkestraat 3
2940 Hoevenen

T: 03 - 6055493

E: werner.h@skynet.be

Huybrechts W
Kattenhoflaan 31
2960 Sint-Job-in-'t-Goor

T: 03 - 6363687
M: 0477 - 701918
F: 03 - 6363687

E: walter.huybrechts1@telenet.be

Industrio
Mechelsesteenweg 263
2860 Sint-Katelijne-Waver

T: 015 - 552787
F: 015 - 552787

E: industrio@telenet.be

Interexter BVBA
Arendstraat 48
2018 Antwerpen

M: 0485 - 188619

E: karel@interexter.be

Interhaus BVBA
Wipstraat 5
2930 Brasschaat

T: 03 - 6516958
F: 03 - 6531581

E: info@interhaus.be

Interieur JT,VAES
Lange Sterrestraat 72
2180 Ekeren

T: 03 - 2368365
M: 0477 - 461981
F: 03 - 3665778

E: info@interieurjt.be

Interieur Kultuur NV
Herentalsebaan 393
2160 Wommelgem

T: 03 - 3663400
F: 03 - 3662440

E: interieur.kultuur@skynet.be

Interno D'or BVBA
Venusstraat 2
2900 Schoten

T: 03 - 6454639
F: 03 - 6454639

E: internodor@skynet.be

Intimo Decoratie
Molenstraat 100
2840 Reet

T: 03 - 8447476
F: 03 - 8442321

E: intimo@telenet.be

Iris
Winkelomseheide 219
2440 Geel

T: 014 - 867421
F: 014 - 867424

E: info@iris.be

J. Musters Interieur BVBA
Burgemeester J.L. Van der Molenplein 1
2940 Stabroek

T: 03 - 5690062
F: 03 - 5692959

E: jmustersinterieur@skynet.be

Janssens Ludo
Dordrechtlaan 7
2100 Deurne

T: 03 - 2930915
M: 0495 - 283872
F: 03 - 2930915

E: ludo.janssens6@pandora.be

John Smits BVBA
Wijngaard 28
2200 Herentals

T: 014 - 231940
M: 0477 - 132872
F: 014 - 231940

E: smits_john@skynet.be

Jomaco BVBA
Hoogstraatsesteenweg 108
2310 Rijkevorsel

T: 03 - 3148253
F: 03 - 3147812

E: info@renovatiebedrijf-jomaco.be

Jordens
Stijn Streuvelslaan 11
2390 Oostmalle

T: 03 - 3115605
M: 0473 - 642404

E: schilderwerken-jordens@skynet.be

K & E Projects
Hofstraat 78
2400 Mol

T: 014 - 480491
F: 03 - 2906533

E: evyhuysmans2006@telenet.be

K.G. Arte
Rubensstraat 19
2812 Muizen

T: 015 - 412808
M: 0475 - 953440

E: kgarte@pandora.be

Kameleon Decor
Elf Novemberlaan 20
2300 Turnhout

M: 0472 - 986026

E: info@kameleon-decor.be

Keersmaekers D BVBA
Karrekietstraat 29
2400 Mol

T: 014 - 311050
F: 014 - 310855

E: d.keersmaekers@pandora.be

Keersmaekers K
Fazantenstraat 15
2440 Geel

T: 014 - 853659
M: 0474 - 952313

E: griet.vennekens@telenet.be

Kegels Alfons
Hooiland 6
2160 Wommelgem

T: 03 - 3211892
M: 0474 - 635645

E: alfons.kegels@skynet.be

Kooyman Decoratie
Prins Boudewijnlaan 7
2920 Kalmthout

M: 0495 - 626017

E: johan.kooyman@telenet.be

Koreman Tom
Over d'Aa 13
2910 Essen

M: 0498 - 513299

E: tom.koreman@telenet.be

Lafine
Deurnestraat 66
2640 Mortsel

T: 03 - 4403480
M: 0472 - 830508

E: filip.laureyns@telenet.be

LD-Decor
Komeetstraat 7
2500 Lier

M: 0477 - 884432

E: lddecor@hotmail.com

Ledikant BVBA
Turnhoutsebaan 144
2970 Schilde

T: 03 - 3841544

E: ledikant@hotmail.com

Lenaerts Schilderwerken BVBA
Breemsedijk 79
2350 Vosselaar

T: 014 - 614747
F: 014 - 615202

E: schilderwerken.lenaerts@skynet.be

Linia BVBA
Sint-Jobsesteenweg 84
2930 Brasschaat

T: 03 - 6634592
F: 03 - 6634592

E: info@linia.be

Loots M
Delstraat 1
2470 Retie

T: 014 - 375123
M: 0497 - 926006

E: loots-marc@telenet.be

Lucas Dirk
Lage Kaart 217
2930 Brasschaat

T: 03 - 2361751
M: 0475 - 694910

E: dirk.lucas@telenet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?