Schilderwerken - Aannemers in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (719)
Brussel (309)
Henegouwen (344)
Limburg (313)
Luik (391)
Luxemburg (91)
Namen (180)
Oost-Vlaanderen (800)
Vlaams-Brabant (402)
Waals-Brabant (191)
West-Vlaanderen (963)


 

Schilderwerken - Aannemers in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |


Deco and Paints
Fazantendreef 31
2990 Wuustwezel

M: 0478 - 783978

E: info@deco-and-paints.be

Deco Home De Cock
Liersesteenweg 7b
2221 Booischot

T: 015 - 220123
F: 015 - 220122

E: decock@decohomedecock.be

Deco Interieur
Geneinde 188
2260 Westerlo

T: 014 - 848200
F: 014 - 848201

E: deco.interieur@skynet.be

Deco Raeymaekers
Broekzijstraat 29
2275 Lille

T: 014 - 882110
F: 014 - 883910

E: deco.raeymaekers@pandora.be

Deco Thiels
Liersesteenweg 95
2640 Mortsel

M: 0486 - 576350

E: koen.thiels@pandora.be

Deco-Son BVBA
Oude Lillebaan 3a
2275 Gierle

T: 014 - 551888
M: 0475 - 938938
F: 014 - 551888

E: deco-son@skynet.be

Decobill
Liersesteenweg 26
2560 Kessel

T: 03 - 2957354
M: 0476 - 819207

E: info@decobill.be

Decoratie Filip Peeters
Kruisschanslei 40
2550 Kontich

M: 0477 - 893963

E: decoratie@telenet.be

Decoratie Smeyers
Hoolsterberg 13
2490 Balen

T: 014 - 817817
M: 0497 - 385073
F: 014 - 817817

E: smeyers.dennis@pandora.be

Decoratie Tadel'Art
Beersebaan 136
2275 Gierle

M: 0477 - 696821

E: cornelispeter@telenet.be

Decorazione BVBA
Schoolstraat 29
2222 Itegem

T: 015 - 344388
M: 0496 - 808117
F: 015 - 344388

E: decorazione@pandora.be

Decorette Lonchay-Salu BVBA
Motstraat 54
2800 Mechelen

T: 015 - 413248
F: 015 - 430418

E: decorette@skynet.be

Decorte Erik
Azalealei 75
2170 Merksem

T: 03 - 6447742
M: 0473 - 961980

E: erik.decorte@telenet.be

Decorueta BVBA
Romeinse Put 104
2650 Edegem

M: 0477 - 557229

E: decorueta@skynet.be

Decot Deux
Steenweg op Ravels 43
2360 Oud-Turnhout

T: 014 - 431828
M: 0495 - 517954
F: 014 - 431828

E: decot@telenet.be

Dehoef Thomas
Europalaan 44
2800 Mechelen

M: 0476 - 462029

E: td_deco@hotmail.com

Dekkers Schilderwerken BVBA
Looiweg 133
2310 Rijkevorsel

T: 03 - 3146222
M: 0475 - 457502
F: 03 - 3146227

E: schilderwerkendekkers@skynet.be

Dekora BVBA
Nieuwstraat 25
2880 Bornem

T: 03 - 7741184
M: 0475 - 686744
F: 03 - 7741184

E: dekora@skynet.be

Dessano BVBA
Kapelsesteenweg 250
2930 Brasschaat

T: 03 - 6468131
F: 03 - 6470140

E: schilderwerken@dessano.be

Deve Painting
Broekmansstraat 17
2221 Booischot

M: 0477 - 833905
M: 0475 - 426117

E: devepainting@gmail.com

Diamond Construct
Meerheideweg 38
2980 Zoersel

T: 03 - 3091114
M: 0495 - 219355
F: 03 - 3091115

E: diamond.construct@gmail.com

DiDéKo
Lijsterstraat 1
2340 Beerse

M: 0485 - 866850

E: info@dideko.be

DJW Projects
Kriekenstraat 43
2520 Ranst

M: 0497 - 544838

E: djwprojects@live.be

Doms Schilder & Decoratiebedrijf
Minderhoutsestraat 1
2320 Hoogstraten

T: 03 - 3144847
F: 03 - 3144847

E: katrien.doms@in-2.be

Domus General
Ieperstraat 58
2300 Turnhout

T: 014 - 703766
M: 0487 - 601555

E: domusg1@hotmail.com

Donckers-Caravella
Hoogstraatsebaan 4
2960 Sint-Lenaarts

T: 03 - 5423351
M: 0495 - 254308
F: 03 - 5423351

E: info@donckers-caravella.be

Elegancia BVBA
Vlierbeslaan 15
2960 Brecht

T: 03 - 6360060
M: 0475 - 715026
F: 03 - 6360060

E: elegancia.bvba@skynet.be

Elentee BVBA
Heistse Hoekstraat 11b
2220 Heist-op-den-Berg

M: 0475 - 803803

E: info@elentee.be

Embrechts Jo
Veldstraat 21
2460 Lichtaart

T: 014 - 554009
M: 0472 - 558552

E: jo.embrechts@telenet.be

Emona BVBA
Manchesterlaan 3
2030 Antwerpen

T: 03 - 5418064
F: 03 - 5418064

E: emona@skynet.be

Engelen Sven
Broekstraat 97
2480 Dessel

T: 014 - 372300
M: 0477 - 654914
F: 014 - 378128

E: sven.engelen@scarlet.be

Eskens G
Vrijwilligersstraat 107
2340 Beerse

T: 014 - 615163
F: 014 - 619771

E: info@guyeskens.be

Etcetera
Steenweg op Turnhout 190
2330 Merksplas

M: 0495 - 200040

E: suik.bert@telenet.be

Evko Ebvba
Veldstraat 44
2060 Antwerpen

M: 0487 - 597780

E: evko@skynet.be

Eyckens Stef
Bolk 160
2350 Vosselaar

M: 0475 - 941952

E: stefeyckens@skynet.be

Fir afer
Somersstraat 67
2018 Antwerpen

T: 03 - 2948919
M: 0477 - 410985
F: 03 - 2948919

E: firafer@scarlet.be

Frana Montage BVBA
Frans De Vriendtstraat 34
2600 Berchem

M: 0475 - 253670

E: frana@filjak.be

Francis Fijnschilders BVBA
Rubensstraat 5
2330 Merksplas

T: 014 - 429062
M: 0491 - 506089
F: 014 - 429062

E: francisfijnschilders@skynet.be

Franck Marc Schilderwerken
Ambachtsstraat 23
2390 Westmalle

T: 03 - 3151545
M: 0475 - 792944
F: 03 - 3151545

E: info@franckmark.be

Fraters William
Kortestraat 9
2930 Brasschaat

T: 03 - 6519345
M: 0495 - 246120
F: 03 - 6519345

E: fraterswilliam@skynet.be

Geolynn
Oude Schrieksebaan 4
2820 Bonheiden

T: 015 - 527900
M: 0475 - 801431

E: info@geolynn.be

Gevers P
Waterloopstraat 3
2300 Turnhout

M: 0475 - 858227

E: inpg@scarlet.be

Gontier Patrick
Kapellensteenweg 478
2920 Kalmthout

M: 0495 - 700914

E: gontierpatrick@yahoo.com

Goos BVBA
Spoorwegstraat 2
2460 Tielen

T: 014 - 554378
F: 014 - 551984

E: goosbvba@telenet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?